AB “Aksa” turi nuolatinį darbuotojų poreikį įvairioms pozicijoms. Ieškomi tiek įvairių sričių gamybos specialistai, tiek ir administracijos darbuotojai. Darbuotojams siūlomas stiprus motyvacinis paketas:

  • AB “Aksa” yra ilgametė legendinės Kauno “Žalgirio” krepšinio komandos rėmėja, todėl įmonės darbuotojai turi galimybę stebėti Kauno “Žalgirio” arenoje vykstančias krepšinio rungtynės įmonės VIP ložėje;
  • Atitinkamos dovanos darbuotojams gimtadienio proga, sukaupus 3, 5, 10 ir daugiau metų darbo stažą įmonėje;
  • Rugsėjo 1-osios ir Šv. Kalėdų dovanos darbuotojų vaikams;
  • Organizuojamos įvairios šventės ne tik darbuotojams, bet ir visiems jo šeimos nariams;
  • Pasirinkta pramoga 5 darbuotojų grupei (vieno darbuotojo pramogai skiriama 45 Eur.)
  • Paplūdimio tinklinio aikštelė įmonės teritorijoje.

Įmonė itin vertina darbuotojus, kurių vertybės sutampa su įmonės: iniciatyvumas, tobulėjimas, tvirtumas, pagalba, socialinė atsakomybė.

Kodėl mes?

0

metų patirtis

0

darbuotojų komanda

Sėkmės istorijos

Įkvėpiančios sėkmės istorijos: pažvelkite, kaip mūsų darbuotojai kyla karjeros laiptais ir pasiekia didžiulius pasiekimus.

Projektų vadovas Remigijus Jančauskas darbą Aksoje pradėjo dar laukiniais devyniasdešimtaisiais. Karjeros pradžioje jam teko darbuotis gamybiniuose cechuose, taigi Remigijus ne tik teoriniame lygmenyje puikiai supranta gelžbetonio technologiją. Dažnai išgirsime jį konsultuojantį kolegas įvairiais surenkamų konstrukcijų klausimais.

Remigijus domisi sveiku gyvenimo būdu, rudenį priverčia drebėti kiekvieną baravyką, o jo rimtos ir nerimtos istorijos jau yra įrašytos į pardavimų skyriaus metraščius.

Aksa džiaugiasi turėdama profesionalų su ilgamete patirtimi ir negęstančiu pozityvumu.

Stovėdami šalia ir matydami progresą dažnai pilnai to neįvertiname. Didžiuojamės Enrikos Juršytės septynmyliais žingsniais projektų vadybos kelyje. Vienas malonumas stebėti Enriką, vedančią susirinkimą anglų kalba su partneriais iš Estijos, profesionaliai aptariančią butelio kakliukus ir sudėliojančią taškus ant i.
Enrika šiuo metu valdo projektus Švedijoje ir kitur, kurių vertė viršija milijoną eurų, nevengdama ir eilės nematomų paruošiamųjų darbų:
– Kartu su kokybės skyriumi peržiūri gaminių brėžinius ir juos optimizuoja;
– Moko dirbti Estijos partnerius su mūsų projektų valdymo sistema;
– Gaudo visas galimas projektų „siauras vietas“.
Dažnai šie darbai lieka už kadro, tačiau jie yra ypač svarbūs, nes prasidėjus gamybos fazei laiku neaktualizuotos problemos suvalgo begalę visos komandos laiko.
Kiekvienas esame svarbus siekiant bendro tikslo, tačiau visiems daug lengviau dirbti komandoje, kurios nariais galima pasitikėti.

Nerijus Aksoje skaičiuoja trečius metus ir per juos jau spėjo gerokai šoktelėti „karjeros laiptais“. Įdomu tai, kad Nerijus, baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kineziterapijos specialybę, įsidarbino Aksoje suvirintoju. Jam puikiai sekėsi atlikti ne tik vadovo deleguotas užduotis, bet ir paaiškinti užduotis kolegoms, padėti naujokams greičiau adaptuotis prie sistemos. Nerijaus tempas leido „dengti“ keletą pozicijų kolegai susirgus ar turint didesnį užsakymų portfelį.
Pro akis vadovams nepraslydo ir Nerijaus bendravimo kultūra, gebėjimas motyvuoti, žinių troškimas. Todėl nenuostabu, kad jam buvo pasiūlytos Meistro pareigos Armatūriniame ceche.
Aksa džiaugiasi dirbdama su motyvuotais, siekiančiais gerinti darbo kokybę ir kolektyvo atmosferą, neplanuojančiais nustoti tobulėti profesionalais. Durys tokiems Aksoje plačiai atvertos.
Su fantastiškuoju meistrų trejetu aksiečių istorijos nesibaigia. Laukite kitų spalvingų aksiečių pristatymų 😊

Fantastic Three arba Šaunusis Aksos trejetas
Taip būtų galima pavadinti tris tobulėjančius, išbandymų nebijančius ir su pasitikėjimu kasdienius iššūkius priimančius Meistrus: Andrių Šipailą, Simą Sabaliauską ir Nerijų Petrauską. Pradedame nuo Andriaus istorijos.
Aksoje Andrius pradėjo dirbti prieš penkerius metus Kokybės inžinieriaus-laboranto pozicijoje. Kaip pats šiandien sako: „Nuolatinis sekiojimas kolegoms iš paskos, nuolatinis klausinėjimas, skaitymas, ieškojimas, nebijojimas didesnio darbo krūvio padėjo tapti lyderiu ir savo srities specialistu“. Andriaus sugebėjimus įvertino ir įmonės vadovai. Jam buvo pasiūlytos Mokymų inžinieriaus pareigos, vėliau Metalo gaminių cecho meistro pozicija, o galiausiai Andrius jau yra vedantis Vyr. Meistras sieninių elementų gamyboje. Pats Andrius teigia: „Gamyboje laimi tas, kas greitai ir operatyviai sugeba reaguoti į situaciją“.
Andrius ne tik geba organizuoti darbą ir spręsti kylančias problemas, bet aktyviai dalyvauja įmonės vidaus renginiuose.
Andrius ir jo žinios „augo“, „auga“ ir tikimės, kad „augs“, taip, kaip ir jo indėlis Aksoje.