Gelžbetonio konstrukcijų gamybos įmonė

AB „Aksa“ – ilgametę patirtį gelžbetonio konstrukcijų gamyboje turinti įmonė, savo veiklos pradžią skaičiuojanti nuo 1964 m. AB „Aksa“ gaminami gelžbetonio gaminiai panaudoti daugelyje pramoninės, komercinės ir gyvenamosios statybos objektų, žemės ūkyje, energetikoje, kelių ir tiltų pramonėje.

Įmonė turi labai didelius gelžbetonio gamybinius pajėgumus, leidžiančius operatyviais terminais įvykdyti įvairios apimties gelžbetonio tiekimo projektus. Gelžbetonio gamybos pajėgumus sudaro dvi modernia technologine įranga aprūpintos gamyklos – Kaune ir Visagine. Bendras gelžbetonio gamybos pajėgumas leidžia per dieną pagaminti apie, 900 m2 perdangos plokščių, didelių kiekį cokolinių, sieninių ar balkoninių plokščių, kolonų ir rygelių ir laiptų elementų. AB „Aksa“ stabiliai plečia savo gamybos apimtis ir tapo viena iš gelžbetonio konstrukcijų gamintojų rinkos lyderių Lietuvoje, o prie to svariai prisideda daugiau nei 300 kompetentingų darbuotojų. Mūsų įmonėje dirba jaunatviškas, tačiau patyręs kolektyvas, tarp kurių yra ir vieni geriausių savo srities specialistų.

0

metų patirtis

0

darbuotojų komanda

Eksportas

Sertifikatai

AB „Aksa“ turi įvairius gelžbetonio produkcijos gamybos sertifikatus, leidžiančius gaminius pardavinėti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, o, taip pat, specialius sertifikatus atskiroms Skandinavijos šalims ir Baltarusijai. Įmonėje įdiegta sertifikuota ISO kokybės valdymo sistema.

Mumis pasitiki

Sėkmingai besiklostantis verslas leidžia gelžbetonio gamybos įmonei aktyviai dalyvauti socialinėje visuomeninėje veikloje. AB „Aksa“ yra ilgametė legendinės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja, taip pat kiekvienais metais prisideda prie keliolikos kitų socialinių ir sportinių projektų.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra. Būkite pirmas, įvertinęs mūsų įmonę.

Palikti atsiliepimą