"BROLIO" blokeliai

"BROLIO" blokelių užsakymai priimami mob.tel. 8 655 25334. Daugiau informacijos galite rasti www.brolio.lt

„BROLIO” blokeliai gaminami vibropresavimo būdu pasitelkiant modernią amerikietišką technologiją. Gamyboje naudojamos medžiagos - cementas, smėlis ir vanduo. Betoniniai statybos blokeliai - visame pasaulyje paplitusi, puikiomis savybėmis pasižyminti ekonomiška statybinė medžiaga. Tokių blokelių gamybos Lietuvoje pradininkė - AB „AKSA”.

„BROLIO" blokelių privalumai:

itin didelis atsparumas gniuždymui;

labai geras atsparumas drėgmei;

lygus ir estetiškas paviršius;

puikios garso izoliacijos savybės;

tikslūs matmenys;

nedegumas.

„BROLIO” blokeliai - patogus sprendimas pamatų statybai. Betoninės sudėties dėka tokie blokeliai yra ne tik labai tvirti, bet ir pasižymi atsparumu drėgmei, todėl tinka naudoti požeminėje pastato dalyje. Mūrijant pamatus iš betoninių „BROLIO” blokelių išvengiama būtinybės samdyti kraną. Pamatų iš blokelių įrengimas pasižymi dideliu lankstumu - yra galimybė prisiderinti prie įvairių architektūrinių pastato formų, nėra pamatų blokų atveju atsirandančių apribojimų. Puiki betoninių „BROLIO” blokelių kokybė garantuojama standartus atitinkančio gamybos proceso metu, todėl sumažėja blogo statybininkų darbo bei aplinkos sąlygų įtakojamo nekokybiško pamatų įrengimo rizika.

Betoniniai blokeliai - itin efektyvus statybinių firmų pasirinkimas ugniasienių statybai. Geras „BROLIO” blokelių atsparumas ugniai gali būti dar labiau padidinamas užpildant juos skiediniu. Statybininkai taiko itin greitą ugniasienių statybos iš tuštymėtų betoninių blokelių variantą - sudeda blokelius ir užpila jų ertmes betonu.

Dėl tikslių „BROLIO” blokelių matmenų ir estetiško paviršiaus sumažėja apdailos poreikis. Betoninių blokelių paviršiaus lygumas ir puiki garso izoliacija tampa itin aktualu statant vidines pertvaras.

2014-11-13 Apie mus rašo
Apie mus rašo: Aksa iš banko perėmė Visagino gelžbetonį http://vz.lt/article/2014/11/6/aksa-naujam-gyvenimui-prikele-visagino-gelzbetoni
Plačiau »
2014-03-06 AB "AKSA" gaminiai - moderniai lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bazei
Įmonė pagamino milžiniškas 33 tonas sveriančias kolonas unikaliam objektui
Plačiau »
2014-02-24 AB "AKSA" gaminiai - BOD saulės modulių gamyklai
Unikalūs projektai tampa įmonės veiklos kasdienybe
Plačiau »
2013-11-20 2013 m. AB „Aksa“ veiklos pasiekimai ir įdomybės
Tai, kas mus džiugina 2013-aisiais.
Plačiau »
2013-01-28 AB “Aksa” objektai Baltarusijoje 2011 – 2012 m.
Įmonės veikla Baltarusijoje 2011-2012 metais
Plačiau »
2007-12-26 AB "AKSA" pasirašė 0,4 milijono Lt vertės paramos "Žalgiriui" sutartį
AB "AKSA" paskyrė 0,4 milijono Kauno "Žalgirio" krepšinio klubui
Plačiau »

Archyvas »